آخرین اخبار ماهنامه هنر آشپزی

رفع مشکل عدم اجرای DVDهای نسخه دیجیتال هنر آشپزی 

پنجشنبه, مرداد 03, 1392 12:45:00 ق.ظ

 اگر شما 10 عدد DVD نسخه دیجیتال مجله هنر آشپزی را خریده اید و در ویندوز XP و یا ویندوز 7 برنامه آن اجرا نمی شود موارد زیر را با دقت و قدم به قدم انجام دهید: (راه زیر برای رفع مشکل در ویندوز 7 است و در ویندوز XP هم تقریبا مشابه همین روش است)

 1. ابتدا بررسی کنید یکی از مرورگرهای Google Chrome و یا Mozilla FireFox روی سیستم شما نصب شده باشند.
 2. سپس این فایل کم حجم را دانلود و در مسیری از کامپیوتر خود ذخیره کنید که بتوانید براحتی آن را پیدا کنید. (اگر با کلیک روی لینک مذکور صفحه ای سفید باز شد دوباره به همین صفحه برگشته روی لینک راست-کلیک کرده و گزینه Save Link as و یا Save target As را کلیک کرده تا فایل مقصد آن دانلود شود)
   
 3. پس از دانلود فایل فوق به مسیر یا فولدری که فایل فوق را ذخیره کرده اید رفته و روی آن دابل-کلیک کنید تا اجرا شود. احتمالا این فایل اجرا نمی شود و پیامی مشابه زیر به شما نمایش داده می شود:

   
 4. از کادر فوق گزینه دوم یعنی  Select a program from a list of installed programs را انتخاب کنید و دکمه Ok را کلیک کنید تا کادر زیر نمایش داده شود:

   
 5. از کادر فوق شما برنامه گوگل کروم و یا موزیلا فایرفاکس را انتخاب و OK کنید. (در تصویر فوق من چون فایرفاکس را نصب نکرده ام اصلا نام آن در لیست نیامده است). تا اینجا همه چیز تمام شده و می توانید کادرهای باز شده اضافی را بسته و به سراغ DVD های دیجیتال رفته و آنها را بدون مشکل اجرا کنید. 

نکته: اگر از انجام دقیق مراحل فوق اطمینان دارید و باز هم برنامه دیجیتال هنر آشپزی اجرا نمی شود با شماره های مجله هنر آشپزی تماس بگیرید. 

نسخه دیجیتال 100 شماره از مجله هنر آشپزی عرضه شد 

یکشنبه, تير 16, 1392 11:05:00 ق.ظ

نسخه دیجیتال 100 شماره نخست مجله هنر آشپزی، به عنوان اولین نشریه آشپزی و شیرینی پزی ایران حاوی بیش از 5 هزار دستور تهیه و پخت آزموده و مصور و تمام رنگی از انواع خوراک و شیرینی در قالب ده دی وی دی، منتشر شده است.
حتما میدانید که بهای ارزانترین آموزش هر دستور در کلاسهای عمومی سراسر کشور دست کم معادل ده هزار تومان میباشد. بنابراین اکنون شما این امکان را دارید تا مجموعه بسیار گرانبهایی را حدودا به یک هزارم ارزش معنوی آن خریداری کنید.
حتی اگر ملاک قیمت گذاری نسخه های چاپ شده مجله در حال حاضر باشد شما تنها حدود یک پنجم بهای آن را می پردازید و اگر ملاک قیمت اولین شماره مجله در شهریور سال 1383 باشد باز هم شما فرصت دارید تا با شرایط ویژه (اشتراک فعال) از بیش از 20% تخفیف بهره مند شده و محصول حاضر را به بهایی نازل تر یعنی 63200 تومان خریداری کنید.


تلفن تماس در ساعات اداری: 88249031 تا 88249035
قیمت بسته (10 عدد DVD) معادل 79 هزار تومان میباشد.

توجه: اگر این بسته را خریده اید و در اجرای آن اشکال دارید به اینجا مراجعه کنید.

کلاسهای فشرده 

جمعه, تير 02, 1391 07:56:00 ب.ظ

به زودی:

دوره فشرده تکنیکهای مورد نیاز جهت شرکت در دوره های ادواری آشپزی سازمان فنی و حرفه ای طی شش روز  (14 تا 19 مرداد 1391) توسط سرکار خانم سیما شیرازیان 

آشپزی 2 طی این 6 روز از ساعت 3 تا 8 بعد از ظهر

آشپزی 1 طی همین 6 روز از ساعت 9 صبح تا 2 بعد از ظهر

 

10% تخفیف ویژه هنرجویان قبلی (یا فعلی)

10% تخفیف ویژه مشترکین 

10% تخفیف ویژه پرداخت نقدی کل مبلغ حداکثر تا پایان تیرماه 1391

***

کلاسهای تک جلسه ای:

جدیدترین گالانتینهای فرانسوی در 3 مدل 24 تیرماه

ادویه 19 تیر ماه شامل بهارات، گرام ماسالا، کاری، مخلوط، مخصوص غذاهای چینی، تندوری چیکن، مخصوص کبابها، مخصوص خورش، مخصوص پلو  و ...

بستنی 17 تیر شامل خوش مزه ترین بستنی های فرانسوی، ایتالیایی، انگلیسی و آمریکایی

10% تخفیف ویژه هنرجویان قبلی (یا فعلی)

10% تخفیف ویژه مشترکین فعال ماهنامه هنر آشپزی

10% تخفیف ویژه پرداخت نقدی کل مبلغ حداکثر تا پایان خرداد 1391

توضیحاتی در مورد کلاس مارتلاتو 

جمعه, دی 16, 1390 01:34:00 ق.ظ

 جهت اطلاع کلیه علاقمندان:

دوره‌ي آموزشي قنادي با محصولات و ابزارهاي جديد شرکت مارتلاتو ايتاليا توسط استاد جان پاؤلو به صورت فشرده با نمايش فيلم كامل اولين دوره آموزشی برگزار شده در ايران، همراه با توضيحات و رفع اشكال سركار خانم زهرا خورسند طي 2 روز (28 و 29 تیر 1391 چهارشنبه و پنجشنبه) تنها با 50 هزار تومان.

توضیحات تکمیلی در مورد کلاس مارتلاتو:

1ـ فیلم این دوره تاکنون منتشر نشده است.

2ـ فیلم مربوط به اولین دوره سه روزه آموزش مارتلاتو می باشد. (که در اسفند 1387 برگزار شد). قیمت این دوره معادل 350 هزار تومان بود.

3ـ دوره دوم مارتلاتو با محوریت همین آموزشها و چند تکنیک جدید در تابستان 1389 برگزار شد و مبلغ آن نیز 350 هزار تومان بود.

4ـ دوره سوم نیز اخیرا برگزار شد و هزینه آن برای دو روز معادل 250 هزار تومان بود.

 

همکاران ما دوره اول را با دو دوربین تصویر برداری کرده اند.

یکی از این دوربینها از بالا نحوه عملکرد دست های استاد ژان پاولو را نشان می دهد.

این زاویه ای است که حتی هیچ کدام از شاگردان حاضر در دوره ها ندیده اند.

فیلم به صورت کاملا حرفه ای تدوین شده است.  و شما هم زبان اصلی و هم ترجمه را رویت خواهید نمود.

همزمان سرکار خانم خورسند برای رفع اشکال یا ارائه توضیحات تکمیلی و ... حضور خواهند داشت.

 

ما سه روز آموزش را طی 8 ساعت آموزش فشرده در دو روز (هر روز 4 ساعت نمایش فیلم + هر چقدر زمان که برای توضیحات و ... لازم باشد) به شما نمایش خواهیم داد.

شما برای تمام این آموزش تنها 50 هزار تومان خواهید پرداخت.

اغلب ابزارهای بکار رفته در فیلم نیز قابل عرضه هستند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با شماره تلفنهای 88249633 تا 88249635 تماس بگیرید.

ضمنا اگر تاکنون هنرجوی ما نبوده اید با شرکت (ثبت نام) در این دوره ارزانقیمت، خود را مشمول «10% تخفیف ویژه هنرجویان» دوره های دیگر کنید (توجه کنید که گاه 10% تخفیف این دوره های ویژه بیش از 50 هزار تومان است!).

 


نقشه سایت | جستجوی سایت | نمای قابل چاپ | © 2004 - 2014 ماهنامه هنر آشپزی | تماس با ما