رفع مشکل عدم اجرای DVDهای نسخه دیجیتال هنر آشپزی

پنجشنبه, مرداد 03, 1392 12:45:00 ق.ظ

 اگر شما 10 عدد DVD نسخه دیجیتال مجله هنر آشپزی را خریده اید و در ویندوز XP و یا ویندوز 7 برنامه آن اجرا نمی شود موارد زیر را با دقت و قدم به قدم انجام دهید: (راه زیر برای رفع مشکل در ویندوز 7 است و در ویندوز XP هم تقریبا مشابه همین روش است)

 1. ابتدا بررسی کنید یکی از مرورگرهای Google Chrome و یا Mozilla FireFox روی سیستم شما نصب شده باشند.
 2. سپس این فایل کم حجم را دانلود و در مسیری از کامپیوتر خود ذخیره کنید که بتوانید براحتی آن را پیدا کنید. (اگر با کلیک روی لینک مذکور صفحه ای سفید باز شد دوباره به همین صفحه برگشته روی لینک راست-کلیک کرده و گزینه Save Link as و یا Save target As را کلیک کرده تا فایل مقصد آن دانلود شود)
   
 3. پس از دانلود فایل فوق به مسیر یا فولدری که فایل فوق را ذخیره کرده اید رفته و روی آن دابل-کلیک کنید تا اجرا شود. احتمالا این فایل اجرا نمی شود و پیامی مشابه زیر به شما نمایش داده می شود:

   
 4. از کادر فوق گزینه دوم یعنی  Select a program from a list of installed programs را انتخاب کنید و دکمه Ok را کلیک کنید تا کادر زیر نمایش داده شود:

   
 5. از کادر فوق شما برنامه گوگل کروم و یا موزیلا فایرفاکس را انتخاب و OK کنید. (در تصویر فوق من چون فایرفاکس را نصب نکرده ام اصلا نام آن در لیست نیامده است). تا اینجا همه چیز تمام شده و می توانید کادرهای باز شده اضافی را بسته و به سراغ DVD های دیجیتال رفته و آنها را بدون مشکل اجرا کنید. 

نکته: اگر از انجام دقیق مراحل فوق اطمینان دارید و باز هم برنامه دیجیتال هنر آشپزی اجرا نمی شود با شماره های مجله هنر آشپزی تماس بگیرید. 


نقشه سایت | جستجوی سایت | نمای قابل چاپ | © 2004 - 2017 ماهنامه هنر آشپزی | تماس با ما